Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

testi i droges

Ilir Meta thirrje Kuvendit: Verifikoni shëndetin mendor të Edi Ramës, i bëni dhe testin e drogës se mund të shkaktojë dëme të mëdha

Kreu i Partisë së Lirisë i ka bërë thirrje sot Kuvendit të Shqipërisë që të nisë procedurat, sipas tij, për të verifikuar shëndetin mendor...

Testi i drogës del “negativ” për kryeministren e Finlandës, gratë publikojnë video në mbështetje të Sanna Marin

Kryeministrja e Finlandës nuk ka konsumuar drogë dhe testi i saj ka dalë negativ. Sanna Marin u detyrua të bënte testin e drogës tre...

U shfaq e dehur dhe duke festuar me miqtë, kryeministrja e Finlandës bën testin e drogës: Në adoleshencë…

Kryeministrja e Finlandës ka thënë se ajo ka bërë një testin e drogës, pasi u shfaq në nëj video duke kërcyer dhe festuar me...

Polici që vrau Jurgen Dukën kishte ardhur në Tiranë për testin e drogës, 29 vjeçari kishte me vete kokainë

Arbër Sula, efektiv i Policisë së Shtetit në Drejtorinë e Dibrës, është shpallur në kërkim pasi akuzohet për vrasjen e Jurgen Dukës, dy ditë...

Testi i drogës, Nano: Nuk bëhet për të terrorizuar policët, për ata që kanë dalë pozitivë do ketë fazë të tjetër analizash

Kreu i Policisë së Shtetit Gledis Nano tha se asnjë veprim nuk do ndërmerret aktualisht ndaj efektivëve që kanë rezultuar pozitivë në testine për...

Testohen 115 policët e Vlorës, disa rezultojnë “përdorues droge”, nis hetimi disiplinor

Gjashtë efektivë të Policisë së Vlorës kanë dalë pozitivë në testin e drogës që u ëhstë bërë, bazuar në urdhrin ekryepolicit Gledis Nano, shkruan...

“Pijmë vetëm duhan”, çfarë ndodh me policët që nuk pranojnë rezultatin e testit të drogës

Punonjësit e policisë së Shtetit pas urdhrit të drejtorit të Policisë, i janë nënshtruar testit të drogës. Por pas rezutltateve të para ku shumë kanë...

Analizat / DY POLICE 25-vjeçare dalin përdoruese DROGE në Elbasan

Dy punonjëse të Policisë së Shtetit në Elbasan kanë rezultuar përdoruese të drogës sipas testit të kryer me urdhër të drejtorit të përgjithshëm Gledis...

Testi i drogës për punonjësit e policisë, Hoxha: Testi i alkoolit më i rëndësishëm

Gazetari Artan Hoxha ka folur në lidhje me testin e drogës që do u nënshtrohen punonjësit e policisë së Shtetit, e cila u lajmërua...

Gledis Nano lëshon urdhrin e papritur: Të kryejnë testin e drogës të gjithë punonjësit e policisë

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka urdhëruar kryerjen e testit të drogës për punonjësit e Policisë së Shtetit. Burime për media raportojnë se...

Lajmet e fundit