Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

terroristi

FOTO/ Zbulohet vendi ku jetonte terroristi shqiptar në Vjenë, pamjet e banesës pas bastisjes nga policia

Terroristi që vrau 5 persona dhe plagosi 17 të tjerë në Vjenë thuhet se banonte në distriktin Donaustadt, i cili ndodhet në pjesën verilindore...

Arrestohet në Tiranë TERRORISTI i ISIS nga Taxhikistani, i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Gjermania

Policia e Shtetit ka njoftur se ka arrestuar një person i cili është pjesë e organizatës terroriste ISIS. Mësohet se K.Z,...

Arrestohet në Shqipëri TERRORISTI rus, anëtar i ISIS (VIDEO)

Arrestohet në Shqipëri terroristi rus, i identifikuar si R.M, 34 vjeç.   Mësohet se 34 vjeçari është pjesë e ISIS që prej...

Arrestohet autori i masakrës së Vitit të Ri në Stamboll

Mediat turke raportojnë se forcat speciale ka arritur të arrestojë autorin e sulmit terrorist në një klub nate në Stamboll me 39 të vrarë...

Lajmet e fundit