Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
4.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

TERROR ditën e votimeve në Turqi, vritet kryetari i partisë opozitare dhe dy MILITANTËT

TERROR ditën e votimeve në Turqi, vritet kryetari i partisë opozitare dhe dy MILITANTËT

Pak minuta para se votimi për zgjedhjet presidenciale dhe parlamentare të mbyllet, një ngjarje e rëndë është shënuar në provincën e Karaçoban të Turqisë....

Lajmet e fundit