Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

termeti i 26 nentorit 2019

“Puna kolosale flet vetë”, Rama e nis ditën me pamje nga kantieri i Thumanës

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga kantieri në qytetin e Thumanës. Në foto shihen shtëpitë dhe pallatet e rindërtuar, pas tërmetit...


Lajmet e fundit