Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

termete tani

Tërmet 3.9 ballë në Durrës, lëkundjet ndjehen edhe në Vorë e Tiranë

Rikthehen lëkundjet e tërmetit në qytetin e Durrësit, Vorës dhe Tiranës. Tërmeti 3.9 ballë i shkallës rihter është regjistruar në orën...

“Nxitën tinëzisht dhe djallëzisht panikun”, Lleshaj i ashpër: Do përballen me ligjin

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj reagon ashpër pas lajmit të rremë në disa portale për një tërmet të madh që pritej të godiste vendin...

Tërmetet, zv.ministri Koçi: Ja pse nuk shpallet gjendja e emergjencës

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Petro Koçi tha se në banesat e dëmtuara rëndë do të ketë ndërhyrje radikale, ndërsa për të tjerat kompensim në bazë...

Lajmet e fundit