Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

termet ne durres

Publikohet LISTA: Të gjitha PALLATET që janë të PABANUESHME në DURRËS

Tërmeti 6.3 ballë me epiqendër në Durrës ka shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale. Përveç pallateve, hoteleve dhe shtëpive të shembura, shumë...

Shpëtohen 22 persona nga rrënojat në Durrës, 1,900 forca policie në terren

Punonjësit e shpëtimit, Forcat e Armatosura, Policia e Shtetit dhe banorë vullnetarë kanë arritur të shpëtojnë 22 persona nga rrënojat e ndërtesave në Durrës....

Dalin pamjet e para: Dëme TË MËDHA nga tërmeti (FOTO)

Dëme të mëdha materiale janë shkaktuar nga tërmeti i fortë 6.4 ballë me epiqendër në Durrës. Ndërsa raportohet për dhjetra persona...

Tërmetet e forta, Aeroporti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm për pasagjerët

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës njofton pasagjerët pas tërmeteve të fuqishme që tronditën vendin ditën e sotme. TIA bën me dije se...

Tjetër TËRMET 4 kilometra nga Durrësi, 4.4 ballë (DETAJE)

Të dhënat e tërmetit të pestë, foto ESMC

SHEMBET një pjesë e FAKULTETIT të Gjeologjisë dhe Minierave në TIRANË, shkatërrohen disa makina (VIDEO)

Një pjesë e konsiderueshme e ndërtesës së Fakultetit të Gjeologji Minierave në Tiranë është shembur nga lëkundjet e forta të tërmetit. ...

Tërmet i fortë në Durrës, qytetarët dalin në rrugë nga paniku

Një tërmet i fortë është shënuar pak minuta më parë pranë qytetit të Durrësit, me epiqendër në detin Adriatik duke shkaktuar panik te banorët....

Lajmet e fundit