Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

termet live

Tërmeti në Durrës, flet sizmiologu Ormeni: Është në vazhdim të pasgoditjeve nga tërmeti i madh

Sizmiologu Rrapo Ormeni thotë se lëkundjet e tërmetit të mbrëmjes së sotme në afërsi të Durrësit janë në vazhdimësi të pasgoditjeve nga tërmeti i...

Sërish lëkundje të forta tërmeti, magnituda 3.7 me epiqendër në Durrës (DETAJE)

Ndjehen sërish lëkundje tërmeti në Durrës dhe Tiranë. Tërmeti është regjistruar 18:48 me epiqendër në detin Adriatik. Magnituda ka qenë 3.7...

Kryeministri Rama viziton të plagosurit te Spitali i Traumës

Kryeministri Edi Rama ka vizituar mbrëmjen e sotme të plagosurit nga tërmeti 6.4 ballë që po kurohen të Spitali i Traumës në Tiranë. ...

Publikohet LISTA: Të gjitha PALLATET që janë të PABANUESHME në DURRËS

Tërmeti 6.3 ballë me epiqendër në Durrës ka shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale. Përveç pallateve, hoteleve dhe shtëpive të shembura, shumë...

Tërmet 3.9 ballë në Durrës, lëkundjet ndjehen edhe në Vorë e Tiranë

Rikthehen lëkundjet e tërmetit në qytetin e Durrësit, Vorës dhe Tiranës. Tërmeti 3.9 ballë i shkallës rihter është regjistruar në orën...

Nuk kanë të ndalur tërmetet, sapo u regjistrua një tjetër

Një tjetër tërmet është regjistruar pak minuta më parë në Durrës. Megjithëse më i vogël, ky është tërmeti i gjashtë që...

Tjetër TËRMET 4 kilometra nga Durrësi, 4.4 ballë (DETAJE)

Të dhënat e tërmetit të pestë, foto ESMC

Tërmeti tmerron “LIVE” gazetaren në studion e lajmeve (VIDEO)

Lëkundjet e tërmetit janë ndjerë edhe në studion televizive të “Ora News”. Gazetarja Besmira Pelushaj po jepte lajmin e tërmetit të...

Panik në Korçë, tjetër tërmet trondit qytetin

Një tjetër tërmet është regjistruar mbrëmjen e sotme në orën 21:23 në qytetin e Korçës. Me epiqendër 12 kilometra në jug-lindje...

Lajmet e fundit