Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

termet durres

Familja nga Deçani strehon familjen nga Durrësi te të cilët qëndruan gjatë luftës (VIDEO)

Një familje nga fshati Carabreg i Deçanit të Kosovës, ka strehuar një familje nga Durrësi i Shqipërisë. Pas tërmetit tragjik që...

Nën rrënoja ka persona të gjallë, situatë DRAMATIKE në Thumanë

Një lajm i mirë vjen në mes të kësaj situate të rëndë nga tërmeti 6.4 ballë. Forcat e Armatosura njoftojnë se...

Tërmeti i fortë, kryeministri Edi Rama mbërrin në Durrës

Kryeministri Edi Rama ka mbërriur në Durrës, qyteti më i prekur nga tërmeti i fuqishëm 6.4 ballë. Rama është takuar me...

Tërmeti, Ministrja Olta Xhaçka niset drejt Durrësit

Ministrja e Mbrojtes Olta Xhaçka është nisur drejt Durrësit ku situata duket të jetë më e rëndë pas tërmetit të fortë 6.4 ballë. ...

Tërmet 3.9 ballë në Durrës, lëkundjet ndjehen edhe në Vorë e Tiranë

Rikthehen lëkundjet e tërmetit në qytetin e Durrësit, Vorës dhe Tiranës. Tërmeti 3.9 ballë i shkallës rihter është regjistruar në orën...

Tërmeti tmerron “LIVE” gazetaren në studion e lajmeve (VIDEO)

Lëkundjet e tërmetit janë ndjerë edhe në studion televizive të “Ora News”. Gazetarja Besmira Pelushaj po jepte lajmin e tërmetit të...

Lajmet e fundit