Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
0.5kmh
75 %
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
12 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

Tequila Vava

Mandin e kanë vjedhur dhe te “Tequila Vava” e Flori Mumajesit? Këngëtari i kthehet Silvës: Kujdes ça je t’u fol se…

Mandi i Nishtullës mesa duket është këngëtari që ka përfituar më pak të ardhura ndonëse zëri i tij karakteristik ka bërë që disa këngë...


Lajmet e fundit