Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

teper urgjent

Prokuroria e Shkodrës gjen autorin: Shkresa “Tepër Urgjent” për Ibrahim Licin, u fotografua nga sekretarja jonë dhe doli në media! E pushuam

Sekretarja e Prokurorisë së Shkodrës rezulton se është personi që ka fotografuar shkresën nisur nga Tirana dhe me kategorizimin "Tepër Urgjent", për ndalimin e...

Shkresa “Tepër Urgjent” e nisur nga Prokuroria e Përgjithshme për Ibrahim Licin, nisin hetimet në Shkodër

Publikimi në media i dokumentit për Ibrahim Licin, që mban firmën e Olsi Dados, Drejtorit të Marrëdhënieve me Jashtë në Prokurorinë e Përgjithshme, ka...

Lajmet e fundit