Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

Tepelene

Shoferi humb kontrollin e mjetit në Tepelenë, “Benzi” bie nga 50 metra lartësi, drejtuesi dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë nga ndodhur mbrëmjen e djeshme pranë fshatit Bënçë të Tepelenës. Bëhet me dije se një mjet tip “Benz” ka humbur kontrollin...

Aksident i rëndë në Tepelenë, “Benz-i” bie nga 50 metër lartësi, drejtuesi dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Bënç të Tepelenës, Një automjet tip “Benz” ka dalë nga rruga dhe ka...

EMRAT/ Arrestohen 2 persona në Tepelenë, policia u gjen në banesë kanabis dhe armë gjahu

Dy persona janë arrestuar ditën e sotme në Tepelenë, pasi policia u ka sekuestruar në banesë kanabis dhe armë gjahu. Mësohet se në pranga janë...

“Alo, Policia më vodhën”, 32-vjeçari i bën “gropën vetes”, dëshiron të futë blutë në lojë por e pëson vetë

Një 32-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tepelenës pasi bëri një njoftim të rremë, duke improvizuar vjedhjen e një shume parash. Sipas uniformave...

Policia gjen drogë dhe armë në shtëpinë e Alim Muhos, disa ditë më parë e grabitën tre persona duke u paraqitur si efektivë të...

Policia ka gjetur 500 gram kanabis dhe një armë gjahu pa leje në shtëpinë e Alim Muhos në fshatin Luzat të Tepelenës, të cilit...

“Jemi policia”, grabitet një banesë në Tepelenë, maskat terrorizojnë kryefamiljarin, marrin miliona lekë

Një banesë ka rënë pre e një grabitjeje në Tepelenë, ku autorët kanë marrë një shumë të konsiderueshme parash. Bëhet me dije se 3 persona...

“Më kanë vjedhur paratë”, tepelensi njofton Policinë, arrestohet për kallëzim të rremë, në shtëpi i gjejnë hashash dhe plumba

Një 42 vjeçar nga Tepelena është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia pasi ka bërë kallëzim të rremë. Ai ka telefonuar uniromat blu...

Edi Rama jep lajmin e mirë: Ka përfunduar rruga Dukaj-Sinanaj, do të lidhë Tepelenën me bregdetin

Kryeministri Edi Rama mëngjesi ne sotëm e ka filluar duke dhënë një lajm të mirë. Përmes nëj postimi në rrjetet sociale Rama ka bërë...

E diela si turiste e Yuri Kim, së bashku me ambasadorin italian dhe ministren Kumbaro vizitojnë Përmetin dhe Tepelenën, ambasadorja kthehet në Tiranë “me...

Ambasadorja amerikane Yuri Kim së bashku me ambasadorin italian Fabrizio Bucci dhe ministren e Turizmit Mirela Kumbaro, kanë vizituar ditën e sotme Përmetin dhe...

Për turin e sporteve malore, tursiti humb kontrollin e motorit dhe bie në humnerë në Tepelenë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Salari të Tepelenës, ku një turist ka rënë në humnerë. Bëhet me dije se turisti në tepelenë...


Lajmet e fundit