Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Tepelene

Asgjësohen 3,800 rrënjë kanabis në Memaliaj, s’ka të arrestuar

Policia e Tepelenës ka konstatuar dhe më pas asgjësuar plot 3800 rrënjë bimë narkotike të dyshuara kanabis sativa. Droga është gjetur në...

Vodhi makinën në ambientet e spitalit, arrestohet 23 vjeçari

Një 23 vjeçar është arrestuar sot pasi dyshohet se ka vjedhur një makinë në ambientet e spitalit rajonal të Gjirokastrës. Sipas policisë,...

Flakët përfshijnë një sipërfaqe të madhe në Sarandë, zjarrfikëset kërkojnë ndihmë

Një zjarr masiv ka përfshirë zonën me pyje dhe shkurre në vendin e quajtur Burim në Sarandë. Vatra e zjarrit ndodhet pranë...

Berisha tregon me video parcelat me kanabis në Tepelenë

Pas publikimit të disa fotografive në profilin e tij, ku dalloheshin disa parcela me kanabis, por që dy prej tyre rezultuan të mos ishin...

Vetëvritet një efektiv policie, shkak dyshohet depresioni

Një 52-vjeçar, efektiv policie ka vrarë veten pasditen e së martës ndërsa ndodhej me shërbim në pikën e bllokimit të automjeteve në Dragot të...

Aksident te “Uji i Ftohtë”, humb jetën një person, një i plagosur rëndë

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Gjorokastër - Tepelenë, pranë zonës të njohur si “”Uji i...

3.6 kile drogë në banesën e marrë me qera, kërkohet 29 vjeçari nga Tepelena

Policia sekuestron 3 kg e 600 gr lëndë narkotike të llojit "Cannabis sativa"  dhe  shpall në kërkim poseduesin e lëndës narkotike, shtetasin me iniciale:--...


Lajmet e fundit