Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

tensioni i larte i gjakut

Studimi jep paralajmërimin e FORTË për ata që përdorin shpesh paracetamol

Njerëzit që vuajnë nga tensioni i lartë i gjakut dhe që marrin vazhdimisht paracetamol, mund të jenë duke i shtuar vetes rrezikun e atakut...


Lajmet e fundit