Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

tenderi

“PENTITO-t” e Ministrisë së Brendshme që po ndihmojnë SPAK, “u zbërthyen” për tenderin e Policisë dhe po zbardhin skemën me hetuesit

Dy anëtarë të Komisionit të Vlerësimit të Ofertave në Ministrinë e Brendshme, që kishin për detyrë vlerësimin e ofertave të bëra nga kompani të...

Vendimi i SPAK: Zyrtarët e Ministrisë së Brendshme, me drejtoreshën Edlira Naqellari favorizuan kompaninë e biznesmenit Ismail Kadiu për uniformat e Policisë

Prokuroria Speciale SPAK, zbardh vendimin për operacionin e zhvilluar në Ministrinë e Brendshme, ku u arrestuan 9 zyrtarë pasi akuzohet se kanë ndikuar në...

Ky është TENDERI 2.8 miliardë lekë për uniformat e Policisë, u shty disa herë që të fitonte kompania “D&E” e biznesmenit Ismail Kadiu

Prokuroria Speciale SPAK ka arrestuar 9 zyrtarë të Ministrisë së Brendshme për tenderin e uniformave të Policisë së Shetit, i nisur dy vite më...

SPAK zbarkon te Ministria e Brendshme, priten 9 urdhër-arreste për TENDERIN e uniformave të Policisë

Hetuesit e Prokurorisë Speciale SPAK kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në Ministrinë e Brendshme. Mësohet se nga organi më i lartë i akuzës në...

340 milion lekë tender para zgjedhjeve, kompania “Vëllezërit Hysa” duhet të rikonstruktonte Urën e Darzezës, u shemb nga kamioni

Plot 340 milion lekë tender fitoi Kompania “Vëllezërit Hysa” nga Fondi Shqiptar i Zhvillimit, për rikonstruksionin e Urës së Darzezës, e cila u shemb...

Dështon tenderi për bursën e energjisë në Shqipëri (DOKUMENTI)

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka vendosur të pezullojë tenderin për kompanite dhe institucionet financiare të interesuara në blerjen e aksioneve të kompanisë e...

Tenderi 1.5 milion euro, Olta Xhaçka i përgjigjet opozitës: Hiqni pizhamet, ngrihuni nga divanët dhe hajdeni na ndihmoni në terren (MESAZHI PËR BASHËN)

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka i përgjigjet akuzave të PD-së e cila ka deklaruar se do të bëjë një kallëzim penal ndaj të gjithë...

‘Tenderi 1.5 milion eurosh’, ish-deputeti i PD-së: Fituesi është shpallur brenda 24 orëve, kallëzim penal ndaj çdo institucioni të përfshirë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj ka bërë me dije se do të ketë një kallëzim penal ndaj të gjithë institucioneve të përfshira në...

Kompania FUSHA nuk ndalet, fiton në gusht ‘TENDERIN E MAJMË’ të shëtitores së Vlorës

Fusha SHPK ka fituar edhe tenderin për ndërtimin e Segmentit II në Shëtitoren e Vlorës si dhe segmentit deri tek Tuneli.  ...

Fiks Fare/ Tenderi i UBT-së, fitoi firma që ofroi 100 mln më shumë se oferta më e ulët

"Fiks Fare" denoncoi mbrëmjen e së mërkurës tentativat e një grupi të vogël pedagogësh dhe studentësh të Universitetit Bujqësor të Tiranës për të penguar...

Lajmet e fundit