Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

tenderi per zjarrfikesen

Blenë zjarrfikëse të prishur, GJKKO lë në burg 6 zyrtarët e Bashkisë së Durrësit dhe 2 punonjësit e kompanive private që morën 70 milionë...

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka lënë në fuqi të njëjtat masa sigurie për personat që akuzohen se abuzuan...

Lajmet e fundit