Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

tenderi i sterilizimit

“Si s’paska GISHT MINISTRI?!” gazetari bën deklaratën e FORTË: E njëjta skemë dhe te Shëndetësia, një set sterilizimi nga 3 euro, shkoi 120 EURO

Gazetari i kronikës, Elton Qyno thotë se për tenderin korruptiv të uniformave të policisë, nuk ka se si të mos ketë gisht ministri i...

Lajmet e fundit