Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Temperaturat e uleta

Temperaturat e ulta, bora dhe acari ‘pushtojnë’ Evropën (VIDEO)

Kontinenti evropian është ‘pushtuar’ tashmë nga acari dhe reshjet e dendura të dëborës. Bora, akulli dhe shirat e rrëmbyeshëm kanë shkaktuar...

Lajmet e fundit