Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

telenovele

Rrëmbeu zemrat e të gjithëve, Deniz e ‘Dashuri e pafund’ kërcen me këngë shqiptare (VIDEO)

View this post on Instagram #arvenberen66 #arvenberen822 @arvenberen66 @arvenberen66 A post shared by...

RTSH rikthen për shikuesit telenovelën “Njerëz dhe Fate”

Televizioni Publik Shqiptar do të rikthejë për shikuesit telenovelën e parë shqiptare, “Njerëz dhe Fate”.  20 seritë e telenovelës do të shfaqen...

Pas vdekjes së Komisar Katanit, një tjetër personazh i bën shqiptarët të shpërthejnë sërish në lot (Video)

Pas vdekjes së Komisar Katanit, një tjetër... by newsbomb-al

Lajmet e fundit