Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

telefoni

I vjedh telefonin para syve, Bora Zemani demaskon vajzën në Tiranë, publikon VIDEON

Bora Zemani ka publikuar së fundmi një video ku një vajzë shihet teksa ka marrë telefonin e shoqes së moderatores. Krah videos, Bora ka shpjeguar...

“I kontrolloj telefonin fshehurazi”, Rozana Radi zbulon “çmenduritë” për partnerin: I fshin mesazhet para se të vijë në shtëpi

Rozana Radi dhe partneri i saj Shpëtimi kanë një lidhje prej 10 vitesh, por disaa muaj më parë u përfol se çifti ishte ndarë. Ishte...

Belind Këlliçi live në emision: Më nxehet telefoni, po më përgjojnë

Politikani demokrat Belind Këlliçi ka ngritur mbrëmjen e djeshme dyshime se edhe mund të jetë vënë nën përgjim nga segmente të caktuara. Teksa fliste...

Deklarata e fortë e Metës: Më përgjojnë telefonin shërbime të brendshme dhe të huaja, telefonova Ruçin por nuk ia thashë të gjitha

Presidenti Ilir Meta ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në Syri Tv, ku u shpreh se telefoni i tij përgjohet nga...

VIDEO: Kancelaren gjermane e telefonojnë gjatë takimit me Putin, shikoni reagimin e Angela Merkel

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka zhvilluar së fundmi një takim me presidentin e Rusisë Vladimir Putin, shkruan newsbomb.al. Edhe pse takimi ishte shumë i...

7 “sekrete” si të karikoni sa më shpejt celularin tuaj

Telefonat inteligjentë e kanë bërë jetën tonë shumë më efikase, por me gjithë të mirat që na sjellin smartphone-t, t’i kemi të karikuar për...

Telefoni juaj mund t’ju dërgojë një njoftim, nëse keni pasur kontakt me një të infektuar me Covid-19

Ndërsa rastet e reja të koronavirusit shpërthejnë në të gjithë vendin, zyrtarët shëndetësorë po kthehen te celularët për të ndihmuar në ngadalësimin e përhapjes...

Foli në telefon duke i dhënë Bentleyt, David Beckham e pëson keq (Video)

David Beckham është dënuar për gjashtë muaj për të mos i dhënë makinës pasi u kap duke folur me telefon në mjetin e tij...

Pandeli Majko ‘sfidon’ Edi Ramën, ky i kërkon të nxjerrë telefonin, por Pandi s’lëviz ‘as gishtin’

Pandeli Majko nuk e ka dëgjuar kryeministrin Edi Rama kur ky i fundit i ka kërkuar që të nxjerrë celularin dhe të pasqyrojë gjithçka...

Lajmet e fundit