Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

telefon

Zyrtari zbras rezervuarin e shtetit, i ra telefoni në ujë

Një zyrtar në Indi, Kumar Vishwas është pezulluar nga detyra, pasi ka urdhëruar që të thahet rezervuari për të marrë telefonin e tij, i...

VIDEO/ “Kap vlerën 25 mijë euro”, Ervin Karamuço: Në Shqipëri ka ardhur telefoni zero, mund të klonojë celularin e personit tjetër! Ja si funksionon

Eksperti i sigurisë Ervin Karamuço, ka treguar se në vendin tonë ka mbërritur telefoni zero, i cili mund të klonojë telefonin e një personi...

“Iu ula sipër telefonit të Sazan Gurit”, Kiara rrëfen incidentin me ambientalistin: E hodha poshtë

Banorja e “Big Brother Vip”, Kiara Tito ka ndarë ditën e sotme një incident që i kishte ndodhur me  ambientaistin Sazan Guri, teksa ishte...

Studimi i ri ngre shqetësim: Qëndrimi i tepërt me kokën ulur në celular apo librër, krijon ngarkesë në shpinën cervikale

Varësia nga telefoni dhe rrjetet sociale jo vetëm që të dëmton piskologjikisht por sipas një studimi të fundit dëmton edhe fizikisht. Qëndrimi i ngjitur pas...

“Dyshoja se burri më tradhtonte”, gruaja: U shokova kur i lexova mesazhet se me kë fliste në telefon!

Eriselda ka ardhur në “Shihemi në Gjyq” me një deklaratë shumë të fortë kundrejt bashkëshortit të saj. Në insertin prezantues të rubrikës nga “E...

Kanye West mërzitet nga paparacët, i merr telefonin një gruaja që po e filmonte dhe ia hedh në rrugë

Reperi Kanye West është bërë sërish viral, pas publikimit të një videoje që ka shkaktuar shumë zemërim. Reperi ishte rrugës për të parë fëmijët e...

Mediat britanike: Telefoni i Liz Truss është hakuar nga spiunët e Putinit

Telefoni i ish-kryeministres Liz Truss është hakuar. Mediat e huaja shkruajnë se telefoni mendohet se është hakuar nga agjentët e Vladimir Putin. Hakimi u zbulua...

SPAK merr në pyetje ish-oficerin Krenar Guçi, fotoja e tij u gjet në telefonin e Dumanit

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka marrë në pyetje ish-oficerin e krimeve të Elbasanit, Krenar Guçi, fotoja e të cilit...

Zbërthehet telefoni i Nuredin Dumanit, në aparatin e tij gjendet FOTOJA e një POLICI

Nuredin Dumani, i penduari i drejtësisë është marrë në pyetje nga prokurorët e SPAK, këtë herë pasi në telefonin e tij është gjetur fotografia...

Me telefon në vesh dhe duke drejtuar urbanin, shoferi gjobitet nga “Rrugorët” e Tiranës (VIDEO)

Shoferi i një prej linjave të urbanëve që lëvizin në Tiranë është gjobitur nga Policia Rrugore, pasi është konstatuar duke përdorur celularin gjatë drejtimit...

Lajmet e fundit