Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

teleferiku

Aksidenti me teleferikun në Itali ku mbetën 14 viktima, arrestohen 3 persona përgjegjës për tragjedinë

Policia italiane ka arrestuar tre persona mëngjesin e sotëm, në lidhje me shkakun e aksidentit tragjik të teleferikut në Italinë Veriore. Si pasojë e rënies...

TRAGJEDIA në Itali, u shuan një familje dhe 3 çifte të reja, i vetmi i mbijetuar një 5-vjeçar (FOTOT E VIKTIMAVE)

Katërmbëdhjetë persona, përfshirë të paktën një fëmijë, kanë humbur jetwn dhe një fëmijë tjetër është plagosur rëndë pasi një teleferik ra në një mal...

E RËNDË/ Rrëzimi i teleferikut në Itali, shkon në 9 numri i viktimave, 2 fëmijë në gjendje të rëndë

Numri i të vdekurve nga aksidenti i teleferikut Mottarone në Stresa të Italisë është rritur në 9 persona. Kjo konfirmohet nga Shpëtimi Alpin dhe...

TRAGJIKE/ Bie teleferiku në një mal në veri të Italisë, raportohet për 8 persona të vdekur

Një teleferik ka rënë afër Liqenit Maggiore në veri të Italisë, duke duke lënë të vdekur të paktën pesë persona, ka thënë shërbimi i...

Lajmet e fundit