Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

tefik kyka

Biznesmeni u qëllua me dy plumba, policia: Janë sekuestruar pamjet filmike

Ndaj biznesmenit Tefik Hyka u bë një atentat paraditen e sotme, ku si pasojë u plagosur me dy plumba, një në kokë dhe një...

Lajmet e fundit