Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

tedi blushi

“Meta, halli i madh i shqiptarëve”, Partia e Lirisë i përgjigjet Ramës: “Hall” për organizatën kriminale me në krye kryeministrin  

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi, ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama, i cili tha se Ilir Meta është...

“Thelat për Ramën dhe oligarkët, thërrimet për qytetarët”, Blushi thirrje: Të martën të gjithë në protestë!

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi, ka akzuzuar kryeministrin Edi Rama se me paketën e dytë antikrizë, ndan “thërrimet” për qytetarët...

Partia e Lirisë sulmon Baton Haxhiu, tha në emision se Meta i meriton akuzat si bashkëpunëtor i Sigurimit

Tedi Blushi, Sekretar i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, përmes një shënimi në profilin e tij sulmon gazetarin dhe botuesin Baton Haxhiu, duke e...

“Do jetë një shtator i kuq flakë”, Tedi Blushi nga Korça: PL dhe PD bashkë për rrëzimin e Ramës

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë Tedi Blushi, ka folur për media pas takimit me strukturat e partisë në Korçë. Gjatë deklaratës së tij...

Paketë ndihme për qytetarët, Tedi Blushi: Kosova, shembulli pse Rama duhet shporrur

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë Tedi Blushi, thotë se masat e marra nga Kosova për të ndihmuar qytetarët tregon se kryeministri Edi...

“Zbatuam standard maksimal për Metën”, Partia e Lirisë reagon pas Autoritetit të Dosjeve: Nga sot, jeni nën akuzë për 6 vepra penale

Partia e Lirisë i është përgjigjur reagimit të Autoritetit të Dosjeve, i cili pasditen e kësaj të enjteje reagoi për akuzat e ish-presidentit Ilir...

“Tjetër rekord i zi”, Partia e Lirisë: Shqipëria e para në rajon për numrin e të burgosurve

Shqipëria renditet e para në rajon për numrin e të burgosurve në raport me popullsinë, ka bërë me dije sekretari i përgjithshëm i Partisë...

Yuri Kim dënoi sulmet ndaj SPAK, Partia e Lirisë i nxjerr deklaratat e Ramës: Kryeministri të heqë dorë, e quan krijesë të PS

Diplomatja amerikane Yuri Kim bëri një reagim të fortë këtë të mërkurë kur këroi nga politika të ndalë sulmet ndaj institucioneve të drejtësisë dhe...

“Blogerët” hynë në Pashaliman dhe Porto Palermo, Blushi nxjerr fotot: Kryeministri ia ofroi NATO-s si baza të sigurta

Sekretari i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi ka reaguar sërish lidhur me incidentin e shtetasve rusë që tentuan të hyjnë në uzinën ushtarake të...

“Rusët kanë hyrë në bazat e ushtrusë nga viti 2018”, Tedi Blushi: Ngjarja s’mund të kalojë pa dorëheqje në nivelet më të larta

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi ka reaguar sërish lidhur me incidentin e ndodhur në Uzinën e Gramshit, duke kërkuar dorëheqje...

Lajmet e fundit