Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

tec ne Korce dhe Kucove

Bëhet gati projekti për ndërtimin e dy TEC-ve me gaz në Korçë dhe Kuçovë

Gazsjellësi TAP po shkon drejt përfundimit dhe ndërtimi i tij ka hapur perspektiva për ndërtimin e burimeve të reja energjetike në jug të vendit....

Lajmet e fundit