Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

teatri shetites

Komedia “Duke edukuar Ritën” shfaqet këtë fundjavë në Vlorë

Performanca e rrallë teatrore me komedinë "Duke edukuar Ritën", e Teatrit shetitës Çajupi do jetë ditën e premte dhe të shtunë në pritje të...

Pak magji zanash në qytetin e Laçit

Shumë larg prej tokës ndodhet fshati magjik i zanave. Zana e Dashurisë dhe Zana e Dhembit ja dhurojnë fëmijëve gjithë pluhurin e tyre magjik. Zana...

Starton festa e Teatrit Shëtitës 2021- 2022, Komedia “Boeing Boeing” nis fluturimet në 8 dhe 9 shtator

Komedia e famshme, Boeing Boeing prodhim i Teatrit Shetitës Çajupi, është një sipërmarrje e rrallë. Për herë të parë në këto 30 vjet është...

Laura Nezha dhe Mehmet Xhelili vijnë shpërthyes në Teatrin Shëtitës, me një komedi erotike të regjisorit Kiço Londo

Komedia erotike "Duke edukuar Ritën" do ngjitet  në skenën e Teatrit Veror të Universitetit të Arteve nga Teatri Shëtitës Çajupi, në fundin e muajit...

Lajmet e fundit