Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

Teatri Petro Marko

Rama i tregon “dhëmbët” Lelit, të dielën mbledh partinë në Teatrin Petro Marko, kryebashkiaku nuk e hapi për mbledhjet e Këshillit

Marrëdhëniet mes kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut të Vlorës Dritan Leli nuk janë aspak të mira, pasi ky i fundit nuk pranoi të kandidonte...

Skandali në teatrin e Vlorës, hiqet busti i Petro Markos dhe vendoset ai i këngëtarit Italian

Një skandal i vërtetë ka ndodhur në teatrin “Petro Marko” në qytetin e Vlorës. Drejtuesit e këtij institucioni kanë hequr nga holli i godinës...

Lajmet e fundit