Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

Teatri Kombetar

Nëndrejtori Shijaku për gazetarin Eni Shehu: Kishte marrë shumë drogë, ishte i papërgjegjshëm

Debat i madh në media e rrjete sociale pas skandalit në Teatrin Kombëtar ku pretendohet se është dhunuar gazetari i ABC News, Eni Shehu...

Aktori reagon për sherrin në teatër: Nuk kishte një inspektor salle që ta nxirte jashtë?

Aktori i njohur Erand Sojli ka reaguar pas sherrit të ndodhur ditën e djeshme në ambientet e Teatrit Kombëtar mes drejtorit të këtij institucioni...

Reagon pas sherrit Hervin Çuli: Eni Shehu provokoi, bëri gjithçka për të prishur shfaqjen

Reagon pas shumë orësh drejtori i Teatrit Kombëtar për përplasjen fizike me gazetarin. Hervin Çuli në një koment të shkurtër, në emër të teatrit,...

Dje plasi në teatër, por gazetari i Top Channel e ka hallin gjetkë. Lexoni se për çfarë shqetësohet

Drejtori i Teatrit Kombëtar Hervin Çuli pati një përplasje fizike me gazetarin e ABC Neës Eni Shehu. Nuk dihet me saktësi se kush e...

Si ndodhi sherri me drejtorin e Teatrit Çuli dhe gazetarit Shehu? Flasin dëshmitarët në vendngjarje

Hervin Çuli, drejtori i Teatrit Kombëtar pati dje një përplasje fizike me gazetarin e ABC News, Eni Shehun. Po si ndodhi dhe kush provokoi?...

Sherr brenda Teatrit Kombëtar, drejtori sulmon gazetarin, televizioni kërkon dorëheqjen e Hervin Çulit

Një ngjarje e pazkontë ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në Teatrin Kombëtar, aty ku gazetari i ‘ABC News’ Eni Shehu është sulmuar fizikisht...

Lajmet e fundit