Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

teatri eksperimental

“Dhimbje e lehtë” mes një çifti të martuarisht, nisi mbrëmë me sukses në Teatrin Eksperimental

Eni Jani dhe Genci Fuga, u shfaqën mbrëmë çift, ashtu siç janë edhe në realitet, për të sjellë gjithë dramën psikologjike të një çifti...

Lajmet e fundit