Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

te vetevarur

Një grua dhe një burrë gjenden të vetëvarur në Fier, në Ardenicë fermeri zbulon kocka njeriu duke punuar tokën

Dy persona janë gjetur të vetëvarur nga familjarët e tyre, pasi vuanin nga depresioni. Bëhet fjalë për një grua 53 vjeçe në Lushnjë dhe...

Lajmet e fundit