Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

te shtena

Të shtëna me armë zjarri në Allias, policia gjen gëzhoja në vendngjarje

Të shtëna me armë zjarri raportohet se janë dëgjuar në zonën e Alliasit, pranë “5 Majit” mbrëmjen e sotme në Tiranë. Deri më tani fatmirësisht...

Breshëri kallashnikovi lokalit në Vlorë, PD: Është baza jonë ku bëjmë takimet

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngjarjen e sotme në Novoselë të Vlorës, ku u dëgjuan të shtëna armsësh të cilat ishin...

Qëllohet me armë brenda një zyre elektorale të PD në Kavajë, 1 i plagosur (EMRI)

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur sot pasdite në Kavajë. Burime për mediat bëjnë me dije se janë dëgjuar të shtëna armësh...

U raportua për sherr mes komshinjsh, kur shkoi patrulla u dëgjua një krismë; DETAJE nga plagosja e policit në Berat (EMRI)

Detaje të reja janë bërë me dije lidhur me ngjarjen e sotme në Berat, ku nga burimet e para është njoftuar se ka mbetur...

Të shtënat me armë zjarri në Divjakë, u qëllua afër shtëpisë së ish-policit (EMRI)

Pasditen e sotme rreth orës 18:50 në fshatin Ferras të Divjakës një person i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe është...

Të shtëna me armë zjarri në Divjakë, detajet e para

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në fshatin Ferras të Divjakës mbrëmjen e sotme.Dyshohet se një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me...

Të shtënat me armë zjarri te ‘Astiri’, ky është 45 vjeçari i plagosur (EMRI-FOTO)

Një ngjarje e rëndë ndodhi vetëm disa minuta më parë në zonën e 'Astirit' në Tiranë, ku një person mbeti i plagosur me armë...

ME VIDEO: Të shtëna me armë zjarri në Astir, dhjetra policë ‘pushtojnë’ zonën dhe arrestojnë një person

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar vetëm pak minuta më parë në zonën e Astirit. Ngjarja ka ndodhur në ambientet...

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, plagosen dy persona, arrestohen autorët

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në afërsi të një lokali në lagjen 13 të qytetit të Durrësit. Sipas raportimeve...

Plagosje me armë zjarri në Shkodër, policia në vendngjarje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 16:10 në Shkodër, në lagjen 'Skëndërbeg', në kryqëzimin tek busti ‘Prek Cali’. ...

Lajmet e fundit