Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

te shtena me arme

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, ka të plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot në mbrëmje në Tiranë. Dyshohet nga të shtënat ka dhe të plagosur. Raportohet se vendi ku kanë...

Të shtëna me armë zjarri në Fier, 47-vjeçari gjendet i vdekur në dyqanin e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në lagjen “Kongresi i Përmetit”, në Fier. Burimet paraprake bëjnë me dije se një 47-vjeçar i identifikuar si...

Të shtëna me armë në Kuçovë, plagoset 25-vjeçari (Detaje)

Një 25-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri ditën e sotme në Kuçovë. Bëhet me dije se pas një koflikti të çastit shtetasi R....

Të shtëna me armë në SHBA, humb jetën 6-vjeçarja, plagosen 5 të tjerë

Gjashtë persona u plagosën dhe një vajzë 6-vjeçare u vra nga të shtënat e armëve që janë shënuar në Uashington gjatë orëve të vona...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, një 50-vjeçar i vdekur

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot në orën 15:00 në fshatin Pëllumbas në Tiranë. Policia njofton se është vetëvrarë shtetasi D.M., 50...

Breshëria e plumbave drejt pronarit të Club “ORANGE”, Policia e Sarandës “mbyll sytë” për jetën e natës pas orës policore, festën e ndërpret kallashnikovi

Spiro Iljadhi, pronari i Club “ORANGE” në Sarandë është nisur me helikopter ambulancë drejt Tiranës, shkruan newsbomb.al. Ai ka mbetur i plagosur si pasojë e breshërisë...

Të shtëna me armë në një lokal në Sarandë, plagoset biznesmeni dhe një person tjetër, dërgohen në spital (EMRI – Ngjarja pas mesante)

Dy persona kanë mbetur të plagosur me armë zjarri në Sarandë. Mësohet se plagë nga arma e zjarrit ka marrë shtetasi Spiro Iljadhi, banues...

Të shtëna me armë zjarri në kryeqytet, plagoset një person dhe niset me urgjencë në spital

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë të shtunë në lagjen Vranjefc në Prishtinë, ku si  pasojë ka mbetur i plagosur një person. I...

Të shtëna me armë në Gjermani, dy persona humbin jetën, të tjerët rrezikohen nga autori i arratisur

Dy persona, një burrë dhe një grua janë vrarë sot nga të shtënat që janë regjistruar në pjesën perëndimore të Gjermanisë. Një viktimë u...

Të shtëna me armë pas mesnatës në Tiranë, një person mbetet i plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak pas mesnatës në një lokal pranë rrugës “Xhanfize Keko” në Tiranë. Burime për media bëjnë me dije se...

Lajmet e fundit