Tirana
scattered clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

te shoqeruar

Policia jep informacion për trazirat: Janë shoqëruar 48 tifozë të Romës dhe 12 të Feynoord! 10 efektivë janë qëlluar me shishe qelqi

Dhjetë efektivë janë plagosur nga përplasjet e dhunshme mes tifozëve, mbrëmjen e kësaj të marte, sqaron Policia e Tiranës. Në njoftimin zyrtar, bëhet me...

Lajmet e fundit