Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
56 %
1kmh
0 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

te sheruar

LAJM I MIRË/ 75 qytetarë fitojnë betejën me koronavirusin

75 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm COVID-19. Lajmi bëhet i ditur nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu,...

1 tjetër personel shëndetësor i shëruar në Tiranë, asnjë mjek dhe infermier i shtruar në spital për Covid

Një tjetër punonjës i personelit shëndetësor në Tiranë është shëruar nga Covid-19. Gjithsej numri i mjekëve dhe infermierëve që janë shëruar...

Lajm i mirë, mjeku Roland Xhaxho fiton betejën me Covid, në total 40 nga personeli shëndetësor të shëruar (FOTO NGA SPITALI)

Mjeku i njohur reanimator Roland Xhaxho ka fituar betejën me Covid-19 dhe së shpejti pritet të lërë spitalin. Lajmin e ka...

Edhe 2 mjekë fitojnë betejën me Covid-19, shkon në 217 numri i të shëruarve

Edhe 2 mjekë kanë fituar betejën me Covid-19, duke e çuar në total numrin e personelit mjekësor të shëruar në 32. ...

Lajm i mirë, shërohen 5 mjekë dhe infermierë të prekur nga COVID-19, shkon në 27 numri në total

Shkon në 27 numri i personelit shëndetësor të shëruar nga COVID-19. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një...

Lajmet e fundit