Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

te shenat ne vlore

Të shënat me 1 të vdekur dhe 3 të plagosur në Vlorë, reagon Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për të shtënat me armë në një lokal në Vlorë, ku dy shtetasit me iniciale E.XH e Sh.L vranë...

Lajmet e fundit