Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

te rinjte shqiptare

Të rinjtë shqiptarë preferojnë të punojnë në kompani ndërkombëtare; 86.3% janë gati të ikin jashtë për punë

Të rinjtë shqiptarë preferojnë që të punojnë në kompanitë e mëdha ndërkombëtare. Sipas një sondazhi të “Deloitte”, titulluar “Hapat e Parë në Tregun e...

Si e shpenzojnë kohën të rinjtë shqiptarë?, Studimi i huaj: Shumica qëndrojnë në kafene dhe internet

Orët e gjata në lokale dhe para telefonit u rrëmbejnë shumicën e kohës të rinjve shqiptarë. Nga një sondazh i publikuar...

Lajmet e fundit