Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

te punesuar

Zbardhen kriteret, ndihmë shtesë 26 mijë lekë për të punësuarit apo ish të punësuarit në transportin publik

Të punësuarit apo ish-të punësuarit në subjektet e transportit publik, qytetas dhe ndërqytetas do të marrin një ndihme financiare prej 26 000 (njëzet e...

Universiteti Vitrina ‘rilind’ në Kamëz, ku janë punësuar të ‘diplomuarit’ (LISTA ME 30 EMRA)

Nga Adriatik Doçi U emërua nga partia për rilindjen e arsimit, por rilindi Universitetin Vitrina në Kamëz. Kjo është vetëm lista...

Tërhiqen “call center” nga Shqipëria, firmoset protokolli që vulos fatin e 25 mijë punonjësve shqiptarë

Ndër kompanitë më të mëdha të call-center janë tërhequr nga Shqipëria. Bëhet fjalë për Eni, Enel, Sky, Mediaset, Tim, Vodafone, Wind...

Lajmet e fundit