Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

te plagosur

Aksident i rëndë në aksin Burrel-Rrëshën, makina përplaset me kamionin, pesë persona të plagosur

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin Burrel-Rrëshen. Sipas informacioneve paraprake mësohet se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur “Pujkë”,...

Aksident i rëndë në aksin Kardhiq-Sarandë, makinat përplasen “kokë më kokë”, disa të plagosur, nisen me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë është shënuar paraditen e sotme në aksin Kardhiq-Sarandë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si...

Aksidenti i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, të plagosurit nisen drejt Traumës, një 10-vjeçar në gjendje kritike për jetën

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i rëndë që u shënua ditën e sotme në aksin Lezhë-Shkodër. Në aksident është përfshirë një fuoristrada “Mitsubish”...

Treni plot me pasagjerë del nga shinat, tre të vdekur dhe dhjetëra të plagosur në Gjermani

Tre persona u vranë dhe disa u plagosën kur një tren doli nga shinat në Gjermaninë jugore këtë të premte. Zëdhënësi i policisë për rajonin...

Policia jep informacion për trazirat: Janë shoqëruar 48 tifozë të Romës dhe 12 të Feynoord! 10 efektivë janë qëlluar me shishe qelqi

Dhjetë efektivë janë plagosur nga përplasjet e dhunshme mes tifozëve, mbrëmjen e kësaj të marte, sqaron Policia e Tiranës. Në njoftimin zyrtar, bëhet me...

Aksident me 4 të plagosur në aksin Ersekë – Leskovik, shoferi i dehur humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga

Një aksident ka ndodhur mesditëne  sotme në aksin rrugor Ersekë-Leskovik, në afërsi të fshatit Taç, Kolonjë, ku një makinë ka dalë nga rruga. Policiia bën...

Përplasen dy makina në aksin Lezhë-Laç, disa të plagosur, njëri në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Shenkollit. Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy...

Përplasen dy makina afër “Pallatit të Brigadave”, tre persona dërgohen në spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Rrugën e Elbasanit, afër Pallatit të Brigadave, ku janë përplasur 2 makina. Dy drejtuesit e mjeteve, D.P...

DETAJE/ Komisariati i Kamzës në flakë, 3 persona të plagosur, njëri prej tyre dërgohet në spital pa ndjenja dhe me djegie të rënda

Një zjarr i madh ka përfshirë Komisariatin e Kamzës në rrethana ende të paqarta mbrëmjen e sotme. Zjarri ka nisur në ambientet e të ndaluarve,...

Aksident i rëndë në aksin Krahës-Mallakastër, makinat përplasen “kokë më kokë”, tre të plagosur, dy në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të diele të aksin Krahës-Mallakastër. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën...

Lajmet e fundit