Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

te pafajshem

EMRAT/ “I kanë detyruar”, gjykata shpall të pafajshëm shqiptarët që u kapën me “shtëpi bari” 400 mijë paundëshe në Skoci

Gjykata e Skocisë ka shpallur të pafajshëm dy shqiptarë që u kapën në një “shtëpi bari” në Lankashire. Alfred Dimo, 43 vjeç dhe Julien...

Lajmet e fundit