Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
40 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

te padeshiruar

U shfaqën krah presidentit Zelensky, Rusia shpall “të padëshiruar” dy aktorët e njohur amerikanë

Kremlini ka shtuar aktorët amerikanë Ben Stiller dhe Sean Penn në listën e personave "të padëshiruar" në Rusi, që do të thotë se tani...

“Non-grata” bashkë me Rakipin dhe Ndroqin nga Shqipëria, kush janë “të padëshiruarit” e tjerë nga Mali i Zi, në Maqedoni e Bosnje (E PLOTË)

Shtatë individë dhe një kompani biznesi janë shpallur sot "non-grata" nga Departamenti i Thesarit në SHBA, mes të cilëve dy janë nga Shqipëria, shkruan...

Lajmet e fundit