Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

te moshuarit

Ministria e Shëndetësisë çon të moshuarit me pushime verore në Palasë

Të moshuarit e Shtëpisë së të Moshuarve Tiranë po kalojnë disa ditë pushime verore në qendrën model të Palasës, një financim i qeverisë për...

Dhunohen të moshurit në Durrës, dërgohen të gjakosur e në gjendje kritike në spital

Një çift të moshuarish janë dhunuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit nga persona të paidentifikuar. Ngjarja ka ndodhur në...

TRAGJIKE/ Fëmijët i nxjerrin nga shtëpia, çifti i të moshuarve prej 3 ditësh nën plasmas në mes të shiut (FOTOT)

Këto foto sapo kanë mbërritur nga qyteti i Kavajës në redaksinë e newsbomb.al. Një çift të moshuarish prej tri ditësh qëndron...

VIDEO DRAMATIKE/ I harruar nga fëmijët e tij, i moshuari me lot në sy pret vetëm një telefonatë: Më mirë të vdisja

Shkruan gazetari Enrik Mehmeti:   I harruar prej të afërmve dhe familjarëve e kalon shumicën e kohës me lot në sy...

Grabitën dhe dhunuan çiftin e të moshuarve, 77-vjeçari me urgjencë drejt Tiranës

Diten e djeshme tre persona të maskuar kanë grabitur me dhunë një banesë në Shkallnur të Durrësit. Maskat kanë hyrë në banesën...

“Dita Ndërkombëtare e të Moshuarve”, Veliaj drekë në qendrat sociale: Do të ndërtojmë 50 kënde të reja për ta

Në “Ditën Ndërkombëtarë të të Moshuarve”, Bashkia e Tiranës shtroi një drekë të veçantë në qendrat e saj sociale për të gjithë ata të...

Shpërthen bombola e gazit brenda banesës, dy të plagosur

Dy të moshuar në qytetin e Durrësit kanë mbetur të plagosur pasi bombola e gazit që ata kishin në banesë ka shpërthyer. ...

Erion Veliaj kërkon nga ju të vlerësoni gjyshërit: Jepuni një kafe

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Velaij ka kërkuar nga të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale që sot në ditën e të moshuarve t’i...

Foto e Ditës/ Situatë e pazakontë në një lokal të Tiranës

Ilir Cumani sjell disa foto emocionuese që nuk të ndodh shpesh t’i shohësh në ambientet e kryeqytetit ndërsa përcjell edhe një mesazh të fortë....

Ribashkohen pas 71 vitesh dhe vendosin ta kalojnë bashkë ditën e Shën Valentinit (Video)

Një histori mjaft emocionuese tregon ribashkimin e një çifti, i cili është takuar përsëri pasi kanë kaluar 71 vjet. Norwood Thomas ka takuar të...

Lajmet e fundit