Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

te moshuarit

Të moshuarit marrin dozën e dytë të vaksinës, falenderojnë Qeverinë: Rrofshi, se do të takohemi më shpesh me fëmijët

Kryeministri Edi Rama publikon një video nga procesi i vaksinimit masiv në sheshin “Skënderbej”. Të moshuarit që kanë presin në radhë për të marrë...

Rama pritet me lavde në Elbasan: O vëlla, o mbreti ynë! Batuta me të moshuarin e vaksinuar: Qenke si Erion Braçja (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Elbasan, ku veç  të tjerash ka ndjekur nga afër dhe vaksinimin e të moshuarëve. Kreu i Qeverisë është...

“Si je o djali nënës, o flori”, të moshuarit e presin Ramën me lëvdata në Sarandë, e urojnë me sloganin e PD-së: Me ty...

Kryeministri Edi Rama ka vizituar mëngjesin e sotëm një prej qendrave të vaksinimit në Sarandë, ku kanë marrë dozat e para të moshuarit. Rama...

“Lojë e ndyrë o piktor”, Jul Deda i përvishet Edi Ramës: Nuk mund të vaksinosh vetëm të moshuarit dhe të harrosh të rinjtë, të...

Aktori i njohur Jul Deda, i angazhuar me strukturat e Partisë Demokratike, “i përvishet” kryeministrit Edi Rama, në lidhje me atë që ai e...

“Dritë në sytë e tyre”, Manastirliu nxjerr rrëfimet e gjysheve dhe gjyshërve pas vaksinimit kundër Covid-19 (VIDEO)

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu mëngjesin e sotëm ka ndarë disa rrëfime të të moshuarve pasi kanë marrë vaksinën kundër Covid-19. Të moshuarit shprehen të...

Fillimi i vaksinimit masiv të të moshuarëve, Rama tregon kur do nisë: Është fiksimi dhe ambicia ime, me ndihmën e Zotit fillojmë…

Kryeminsitri Edi Rama thotë se vaksinimi masiv i të moshuarëve në vendin tonë, do të nisë së shpejti. “Në majë të gjuhës e kam...

Flakët e zjarrit përfshijnë shtëpinë e të moshuarve, një person humb jetën e dhjetëra të plagosur (VIDEO)

Një zjarr masiv ka përfshirë azilin e të moshuarve në New York. Pas flakëve ndërtesa është shembur  ku si pasojë ka humbur jetën një...

Jo vetëm nga Covid-19, të moshuarit po vdesin edhe për një arsye tjetër shqetësuese

Të moshuarit janë më të rrezikuarit për të humbur jetën pas infektimit me koronavirus, por sipas raporteve ata po vdesin edhe për disa arsye...

Meta me të moshuarit: Trajtimi shëndetësor nga shteti, thuajse i papërfillshëm! Braktisja një plagë e rëndë! Nuk mjafton një gjel deti për Vit të...

Presidenti Ilir Meta e ka nisur këtë mëngjes të enjteje me të moshuarit. Meta ngre alarmin për braktisjen e tyre nga...

‘O Zot çfarë sikleti!’ Rama zbulon masat e fundit: Pensionistët nuk do dalin nga shtëpitë, do u shërbehen ushqim dhe ilaçe në shtëpi (E...

Pasi komunikoi urdhrin e fundit për të mos lejuar më lëvizjen e kalimtarëve pas orës 18:00 kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se...

Lajmet e fundit