Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

te gjata

Kaosi në Kakavijë, Komisioni për Mbrojtjen nga Diskriminimi apel ministrisë: Temperatura të larta dhe mungesë higjiene, rrezikojnë qytetarët, fëmijët e gratë shtatzënë (APELI)

Në pikën kufitare Kakavijë prej ditësh është shkaktuar kaos dhe rradhë e gjatë kilometrike, për qytetarët shqiptarë që duan të kalojnë në Greqi, rrëmujë...

Paralizohet puna në Kakavijë, pala greke nuk përballon fluksin, qytetarët presin në rradhë që të bëjnë tamponin

Në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës, janë krijuar rradhë të gjata për shkak të fluksit të lartë të qytetarëve që duan të hyjnë...

Lajmet e fundit