Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

te dashur

“Nuk dua burrë”, Hygerta Sakos i vjen në majë të hundës dhe i përgjigjet troç gazetarit: Më ka dalë nami…

Hygerta Sako është një ndër figurat më të komentuara nga mediat rozë. Ish-Miss Shqipëria ’95 edhe pse kanë kaluar shumë vite që prej kurorëzimit...

Bebe Rexha shtatzënë? Tha se nuk ka të dashur, por këngëtarja fotografohet me barkun e fryrë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është një ndër femrat më të famshme në botë. Vetëm disa ditë më parë bëri...

Vrau 17-vjeçaren dhe plagosi të dashurin e saj në Laprakë, arrestohet autori i dyshuar (EMRI)

Ronald M. është arrestuar si autor i dyshuar për vrasjen e 17 vjeçares Briselda Gjikolaj dhe plagosjen e 23-vjeçarit Erion Benga në Laprakë. ...

Lajmet e fundit