Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

tayna

Me bikini në dëborë, këngëtarja shqiptare “i vë flakën” rrjetit (FOTO)

Reperja e njohur kosovare, Tayna ka festuar ditëlindjen e saj e saj të 26-të. Këtë ditë të veçantë, këngëtarja ka zgjedhur që ta kalojë...

VIDEO/ Tayna-s i ndodh e papritura në koncert, të pranishmit shpërthejnë në të shara

Një situatë e papritur i ka ndodhur këngëtares Tayna në një koncert në Itali. Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet...

Tayna “e tepron”, pa mbathje provokon duke shtrënguar… (FOTO)

Reperja Tayna ka gjetur kohën në këto ditë “busy” vere me koncerte e angazhime, që të ngacmojë fansat në rrjete sociale. Ajo poston shpesh...

Linja perfekte duke ekspozuar të pasmet, Alketa Vejsiu pozon joshëse buzë pishinës, kush është këngëtarja që i komenton: Hot mama (FOTO)

Alketa Vejsiu është një prej moderatoreve më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, por e rezervuar përsa i...

Tayna “ngre në këmbë Durrësin”, “tërbon” pushuesit duke i bërë “twerk” para syve (VIDEO)

Nëse dëgjojmë se diku andej nga bregdeti ka plasur “bomba”, atëhere e sigurt që do të ketë “gisht” ndonjë nga reperet tona hot. Kësaj...

As Nicki Minaj nuk i reziston dot Taynës, reperja bën për vete yllin e repit

Ok! Duhet ta pranojmë që Tayna është kthyer në një nga reperet më të komentuara dhe fama e saj ka kaluar përtej trojeve shqiptare....

Raketa kineze ra në Maldive, Tayna prej andej ka një përgjigje me poza të nxehta

Raketa kineze ishte kryefjala në media gjatë fundjavës që lamë pas. Shumë vende u vendosën në gadishmëri dhe këshilluan qytetarët që të qëndronin në...

“Ndoshta kthehem…ose jo”, Tayna shijon pushimet dhe poston “fotot e nxehta” nga Maldivet

Reperja nga Kosova, e njohur ndryshe me emrin Tayna është një nga personazhet më të ndjekura dhe më të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo gjithmonë...

Reperja merr vendimin “drastik”, ndjekësit shokohen nga Tayna (FOTO)

Reperja Tayna është një nga personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në botën e show biz-it shqiptar. Ajo ka treguar se është një besimtare...

‘Gjoksin e ke real apo fake?’, Tayna SHTANG fansat me përgjigjen: I djathti është ndryshe nga i majti, është më i…

Tayna është jo vetëm një prej këngëtareve më të pëlqyera, por edhe më të sukseshme në Kosovë e Shqipëri. Reperja e...

Lajmet e fundit