Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

tavoline

Të ulur në një tavolinë, Lajçak ndan foto nga darka me Albin Kurtin dhe Vuçiç

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka nisur pasditen e kësaj të mërkure takimin me kancelarin gjerman Olaf Scholz dhe presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiç. Emisari...

DETAJE të reja nga plagosja në Lezhë, autori i shkoi 35 vjeçarit në tavolinë dhe…

Detaje të reja kanë dalë lidhur me ngjarjen e djeshme në Lezhë ku mbeti i plagosur shtetasi Ridvan Koca. Mësohet se...

Lajmet e fundit