Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Taulant Xhaka

Baba për herë të dytë, lumturi e madhe për Taulant Xhakën

Mesfushori shqiptar i Basel, Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora janë bërë prindër për herë të dytë. Sot ka ardhur në jetë vajza...

Moderatorja shqiptare rrëfen historinë me dy futbollistët: Xhaka dhe Gjimshiti vendosën bast për mua

Moderatorja Feride Kuqi së fundmi ka treguar se si disa vite më parë futbollistët e Kombëtares Taulant Xhaka dhe Berat Gjimshiti kanë vënë bast...

“Më ke bërë babanë më të lumtur”, festë në shtëpinë e Taulant Xhakës, vogëlushi i tij feston ditëlindjen e parë

Si sot një vit më parë Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora u bënë prindër për herë të parë. Kjo ditë është mjaft special...

Taulant Xhaka feston ditëlindjen, i vëllai i publikon FOTON duke fjetur në avion

Futbollisti i njohur shqiptar Taulant Xhaka feston sot 28 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë nuk kishte si të mungonte urimi...

Një romantik si Taulant Xhaka, dedikim publik për të fejuarën (FOTO)

Rreth një vit më parë futbollisti i Kombëtares, Taulant Xhaka i dha fund beqarisë duke u fejuar me partneren e tij, Arbnorën. ...

Taulant XHAKA drejt kalimit në Angli, e kërkon trajneri i njohur

Taulant Xhaka mund të lëvizë drejt Premier League-ës. Mesfushori 27-vjeçar mbron ngjyrat kuqezi shihet si një përforcim i vlefshëm për skuadrën e Newcastle-it në...

Lajmet e fundit