Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Taulant Balla

Taulant Balla me “sytë” nga konflikti Bullgari-Maqedoni: Shqipëria i ka përmbushur kushtet, kjo nuk ka të bëjë fare me ne

Sekretari i Përgjithshëm i PS Taulant Balla, ka thënë në Kuvend se Shqipëria pret një zgjidhje të konfliktit Bullgari-Maqedoni e Veriut, pasi ky konflikt...

Konferenca e Parë Ndërqeveritare më BE, Balla: Raporti i PACE vlerëson se qeveria shqiptare ka përmbushur angazhimet më 25 prill

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla është shprehur se zgjedhjet e 25 prillit kanë marrë vlerësim pozitiv nga raporterët e Asamblesë...

“S’ka kohë për pushime verore”, Balla mesazh kryebashkiakëve: Të bëhemi gati për fitoren e zgjedhjeve të 2023 dhe 2025

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Balla ka deklaruar se sot Kongresi do të miratojë nisjen e një procesi për hapjen e PS. Balla...

VIDEO-LIVE/ Nis me Himnin e Flamurit Kongresi i Jashtëzakonshëm i PS-së, kryeministri Rama mbërrin i qeshur krah Taulant Ballës

Ka nisur pak minuta më parë Kongresi i Jashtëzakonshëm i Partisë socialiste, në këtë 30 vjetor të themelimit të kësaj partie.Kryeministri Rama ka mbërritur...

Nis me Dritëro Agollin dhe Fatos Nanon e prangosur, Taulant Balla publikon VIDEON dhe uron 30 vjetorin e PS: Mirënjohje të gjithëve!

Sekretari i Përgjithshëm i PS Taulant Balla, publikon një video mesazh me ngjarje historike dhe uron ditëlindjen e 30-të të Partisë Socialiste. Video nis...

“Mos fol, o llapaqen”, Balla përballet me momentin e sikletshëm gjatë deklaratës për media, qytetari: Poshtë diktatura (VIDEO)

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla ditën e sotme në një deklaratë për media ka dhënë detaje për Kongresin e PS që...

“Surpriza dhe analizë e thellë”, Balla zbardh detaje nga Kongresi i PS që do mbahet nesër: Fillojmë përgatitjet për mandatin e 4

Nesër, 12 qershor Partia Socialiste feston ditëlindjen e 30-të. Në një deklaratë për media sekretari i Përgjithshëm i PS-së Taulant Balla, ka folur për...

Taulant Balla do të padisë në gjykatë Lulzim Bashën, zbulohet për çfarë e akuzon kreun e PD

Numri dy i Partisë Socialiste, deputeti Taulant Balla ka paralajmëruar sot një padi ndaj kreut të PD-së, Lulzim Basha. Kryetari i Grupit Parlamentar të...

Balla nxjerr foton duke votuar kundër Metës: Shkarkimi i tij, dhuratë e bukur në prag të 30-vjetorit të PS

Numri dy i PS-së, deputeti Taulant Balla ka publikuar foton ku shfaqet duke votuar pro shkarkimit nga detyra të Presidentit të Republikës së Shqipërisë,...

“Puna jonë me Metën mbaroi sot”, Balla: I shkarkuari tashmë të presë vendimin e gjykatës

Kreu i Gurpit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla i bëri thirrje politikanëve të “bashkohen në heshtje” për çdo adresim ndaj Gjykatës Kushtetuese, që...

Lajmet e fundit