Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

taualnt xhaka

I jep lamtumirën Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka mes emocionesh: Vendimi më i vështirë që kam marrë ndonjëherë

Taulant Xhaka nuk do jetë më pjesë e Kombëtares shqiptare. Lajmin e ka dhënë vetë ai, me anë të një letre drejtuar tifozëve dhe...

Lajmet e fundit