Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

tatuazh

Modelja inspirohet nga vdekja e Kobe Bryant dhe bën tatuazh në fytyrë (Video)

Amber Rose zbuloi se si vdekja e Kobe Bryant e frymëzoi atë të bëj tatuazhin e saj të ri në fytyrë. ...

Joni bën tatuazhin e veçantë, emocionohet Ardit Gjebrea

Djali i moderatorit të mirënjohur Ardit Gjebrea, Joni, së fundmi ka emocionuar pjesëtarët e familjes së tij. Joni ka bërë...

Gjermani i dashuruar me Shqipërinë, e bën tatuazh në ballë simbolin e shqiponjës (Foto)

Guido Pohlmächer është gjermani i famshëm jo vetëm për tatuazhet e shumta në trupin e tij, por dhe për dashurinë ndaj Shqipërisë. ...

‘Të du mom’, vargjet e Stresit bëhen tatuazh (FOTO)

Reperi i njohur Stresi vijon të jetë në burg, pasi u arrestua pak muaj më parë, si i përfshirë në një bandë. ...

‘Piramida e Tiranës’, Sokol Balla zbulon misterin e tatuazhit (FOTO)

Moderatori i njohur Sokol Balla ka publikuar në rrjetin social ‘Instagram’ një foto, ku shfaqet kyçi i këmbës së dikujt që po bënte tatuazh...

Lajmet e fundit