Tirana
scattered clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

tatuazh

Bora Zemani zbulon tatuazhin e veçantë në trup, ja kujt i dedikohet (FOTO)

Moderatorja Bora Zemani ka zbuluar historinë e tatuazhit më të veçantë në trupin e saj.  Ajo u pyet nga kokurentët e “Përputhen” për tatuazhet në...

I dha fund lidhjes me Mozzik, Loredana zbulon si ndihet pas ndarjes

Fansat kanë aluduar se së fundmi Mozzik dhe Loredana po pësojnë sërish një krizë ndarjeje pas kaq kohësh të ribashkuar. Dyshja nuk e ndjek më...

FOTO LAJM/ I riu bën tatuazh në kurriz portretin e kryeministrit Edi Rama

Një i ri ka guxuar shumë dhe ka “stampuar” në trupin e tij me anë të një tatuazhi fytyrën e kryeministrit Edi Rama.Foto e...

E mbështetur pranë shkëmbit, Ledina Çelo ekspozon të pasmet dhe zbulon “padashje” tatuazhin (FOTO)

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është duke shijuar ditët e nxehta në bregdetin shqiptar. Ajo jeton në Gjermani prej vitesh së bashku me familjen e...

Granit Xhaka “gdhend” në krah emrin e veçantë, ja kujt ia dedikon tatuazhin ylli i Arsenalit (VIDEO)

Futbollisti Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita u bënë prindër për herë të dytë pak javë më parë. Çifti u bekua me ardhjen...

Leonora Jakupi e vendosur: Nuk do ta bëja asnjëherë, ma ndalon feja

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka ditur si t'i rezistojë kohës, viteve dhe sharmi i saj...

E kërcënuan se do e përdhunonin dhe do e vrisnin, ish-ylli i pornografisë Mia Khalifa nuk heq dorë, provokon sërish ISIS-in

Ish-ylli i pornografisë Mia Khalifa, në trupin e saj ka gdhendur një tatuazh të rri ku dënon kultin e vdekjes të ISIS. Kohë më parë...

“Të flesh” çdo natë me Ramën në shpinë, flet djali që i bëri tatuazhin: E kishte idhull…

Të shumtë janë ata persona të cilët gdhendin në trup idhujt e tyre. Ky është rasti i një të riu, i cili ka realizuar...

Kryeministri i Kanadasë merr dozën e parë të AstraZeneca-s, e injekton vaksinën në “mes të globit që mbrohet nga korbi”

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau, ditën e djeshme ka marrë dozën e parë të vaksinës së kompanisë AstraZeneca.“Është një lehtësim të dish se ky...

Modelja inspirohet nga vdekja e Kobe Bryant dhe bën tatuazh në fytyrë (Video)

Amber Rose zbuloi se si vdekja e Kobe Bryant e frymëzoi atë të bëj tatuazhin e saj të ri në fytyrë. ...

Lajmet e fundit